home page email


© 2017 TUSCO,spol. s r.o. se sídlem č.p. 220, 250 01 Dřevčice, zapsána v OR: MS v Praze, spisová značka C 40646 IČ: 64579221
 
Rychlý kontakt
tel.: (+420) 602 440 707
e-mail: info@tusco.cz
ženská
Materiály
Moderní stavební materiál s tradičními hodnotami
Masivní provedení a přírodní stavební materiály (Cihelit® je směsí cihelné drtě, přírodního písku a cementu nebo tusco blok beton) vytvářejí příjemné a vyvážené obytné prostředí. Optimální akumulační vlastnosti zajišťují osvěžující chládek v létě a příjemné teplo v zimě. Vynikajících tepelně izolačních a protihlukových vlastností našich stavebních systémů je dosaženo kombinací s fasádním tepelně izolačním systémem (např. polystyren nebo minerální vlna), což významnou měrou přispívá k příjemnému klima bydlení. Díky možnosti provádění strukturovaných, šambrámových a různých jiných druhů fasád a díky volnému výběru vnějších omítek nepřijde zkrátka ani vzhled stavby.

Stavební odborníci s praxí
Náš sehraný montážní tým převezme montáž jednotlivých prvků a zajistí dodržení krátké doby výstavby a předání hrubé stavby ve stanoveném termínu. Velkoplošné prvky o výšce celého podlaží se prefabrikují ve výrobním závodě s požadovanými otvory pro okna a dveře i s rozvody elektroinstalace ve standardním provedení nebo podle individuálních požadavků zákazníka. Na stavbě se jednotlivé části rychle smontují a pevně spojí pomocí mobilního jeřábu. Výborné technické parametry materiálu umožňují podstatné snížení objemu stěn při zachování těch nejlepších statických a stavebně fyzikálních hodnot. Ustanovení pro ochranu práce zaměstnanců (např. maximální zátěž 25 kg na jednoho pracovníka) nejsou u tohoto systému žádným problémem. Těžkou práci vykonávají jeřáby.

Komplexnost stavby a vysoká užitná hodnota
Cihelit® či tusco-blok je flexibilní je flexibilní systém pro masivní konstrukce obytných domů, který šetří investiční náklady a navíc umožňuje krátkou dobu výstavby. Prodej tohoto stavebního systému je realizován přímo firmou Tusco s.r.o. .V projekční části se společně projednají všechny detaily. To umožňuje přesnou kalkulaci ceny a je předpokladem pro čestnou a partnerskou spolupráci. Průmyslová výroba pak umožňuje přesné provedení, zajišťuje vysokou kvalitu a nižší náklady oproti tradičnímu způsobu výstavby. Kombinací stěnových prvků,celoplošných stropů, sklepů a schodišť vzniká ekonomicky výhodný paket výrobků masivní konstrukce. Stavební systém umožňuje takřka zcela individuální půdorysné řešení. Bez problému je možné realizovat téměř všechny požadavky stavebníka nebo architekta. Pro konstrukční části jsou k dispozici statické výpočty a dílenská schémata se všemi detaily. Můžete se tedy kdykoliv informovat na provedení a kvalitu jednotlivých prvků.

Inovační technika pro moderní stavění
 1. Cihelit® či tusco-blok je perspektivním stavebním materiálem pro domy s masivní konstrukcí, má vynikající technické a stavebně fyzikální vlastnosti.
 2. Není potřeba žádné paropropustné zábrany.
 3. Není potřeba provádět vnitřní omítky (na stěny je možno nanášet stěrku ). Masivní stěny jsou vyráběny v ocelových formách a mají vynikající povrchovou kvalitu.
 4. Díly konstrukci z velkoplošných dílců s minimálním počtem pracovních spar dosahuje stavba kompaktní tepelné a zvukoizolační hodnoty.
 5. Nárůst užitné a obytné plochy při stejném obestavěném prostoru díky malé tloušťce stěn, současně optimální tepelná akumulace.
 6. Možnost provedení rozvodů elektroinstalace v dílcích podle individuálních požadavků zákazníka, odpadá sekání drážek a následné úpravy povrchů (elektrokrabice a vedení elektrokabelů jsou již předmontovány v dílcích).
 7. Při montáži systému není zapotřebí dalších bednění, dílce jsou zhotoveny na míru s potřebnými stavebními úpravami.
 8. Otvory pro dveřní zárubně a okna je na přání možno zhotovit v jakékoliv velikosti.
 9. Individuální konstrukční výšky místností v rámci jednotlivých podlaží s využitím programu točitých i ramenových schodišť.

Využití
 1. Individuální výstavba rodinných domů
 2. Výstavba typových rodinných domů a staveb
 3. Dvojdomy
 4. Řadové domy
 5. Obytné domy s více byty
 6. Komunální výstavba

Technické údaje
 • Jakost materiálu: cihelná drť LB 225/SI/R 2,0
 • Objemová hmotnost: 1.900 kg/m3
 • Tepelná vodivost: 1,02 W/mK
 • Rozměrová tolerance: splňuje evropské normy(DIN, ÖN, ČSN, EN)
 • Přesné a podrobné technické vlastnosti a podklady pro projektování na vyžádání u výrobce.
tusco
Copyright 2017 Tusco,spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!
web&design /A\ www.graphica.cz